HATORI

RUSTY TORI PRINCESS appaloosa, 6 panel N/N
pedigree: www.allbreedpedigree.com 
po: Rusty Lil Dry Doc, Princess Moccasin, Moccasin Chief, Pastel Plaudit

Hatori, výjimečná a neopakovatelná vůdčí klisna. Jako chodící autorita je učitelka práce s prostorem a energií. Dostala se ke mně „náhodou“, snad poprvé jsem před koupí naživo koně neviděla. A přesto, jakmile jsme se podívaly do očí, bylo to jako shledání odvěky spojených duší, jakoby jen flegmaticky řekla: „no hurá ! Dost, že jsme se k sobě konečně vrátily.“. Hatori mluví očima a jezdí myšlenkami. Doslova. Veškeré mýty a legendy o této schopnosti koní s ní lze zažít na vlastní kůži. Nabídne vám možnost nahlédnout do nitra koně, nabídne vám hlubokou studnici znalostí a staletých mouder. Nabídne odpuštění vašich vlastních chyb. Nabídne vyrovnanost, harmonii, nadhled a přenáší na lidi klid. Nabízí to všem, kdo chtějí poslouchat nejen ušima.

Pokud utišíte vnitřní hlasy, najdete ten společný s ní.

HATORI

Fenomenální původ Hatori obsahuje výjimečná legendární jména:

otec – Rusty Lil Dry Doc: Multiple Champion, přes 4000 dolarů vyhraných v pouhých dvou Reiningových závodech! ApHCG Reining Futurity šampion a Americana 2008 - ERAA Co-Reserve Futurity šampion!

Z matčiné strany – matka Princess Moccasin: chovatelská legenda ČR, původ USA, sportovní linie, jejíž otec Moccasin Chief je zalouženě v síni slávy: Halter Futurity Producer, Regional High Points, Western Riding, Trail, Producing Offspring. Matka Princess je neméně slavná Pastel Plaudit: Halter Futurity Producer, Producing Offspring

Co můžete čekat od potomků Hatori:

Především zdravé sebevědomí a nebojácnost, zvýrazněné výběrem otce, který tyto vlastnosti podtrhne a zafixuje. Koně se učí mimo jiné nonstop pozorováním okolí a vzájemných interakcí ve stádě, takže potomci Hatori vidí vůdčí matku, která umí zachovat zenový klid i v nečekaných situacích. Jsou tedy vyrovnaní, nadprůměrně odolní vůči stresu, jen tak je něco nevyvede z rovnováhy, pokud vůbec něco. Odmala jsou nezávislí, velmi brzy inklinují k hřebci ve stádě, který dodává element „chlapské ruky“. Hatori není úzkostlivá matka, naopak dává hříbatům životní prostor pro vlastní zkušenosti, zvídavost, hry, ale i odřená kolínka. Její potomci jsou odolní, a obzvlášť hříbci by mohli být jak vynikajícími životními společníky, tak přínosnými plemeníky, kterým hormony nepřerostou přes hlavu. Klisničky po Hatori budou v chovu velmi ceněné. Díky hvězdnému původu jsou potomci širokospektrálně využitelní. Od toulek přírodou, přes pracovní využití, až po profesionální sportovní kariéru.

Chcete hříbě po Hatori? Na prodej je Jerry