ASANTÉ

DREAM PRINCESS TAA ASANTÉ appaloosa 6 panel N/N

matka: Rusty Tori Princess, pedigree: www.allbreedpedigree.com
otec: Frankly A Dream, pedigree: www.allbreedpedigree.com

Spojení:

Otce Asanté, Frankly A Dream, není potřeba snad ani představovat. Jeden z nejúspěšnějších hřebců v Evropě, importován z Ameriky, byl pro mě jasnou volbou pro oživení chovatelské krve. Frankly se pyšní tituly jako: Multiple Grand Champion Appaloosa Stallion, Multiple Grand Champion Producer, Multiple Futurity, National & European Champion Sire, Into ApHC 2023 Leading Sires list of Point-Earning Halter Horses, Into ApHC 2023 Leading Sires list of Halter Class Winners, 2023 ApHC Territory 7 Leader in Open Most Colorful at Halter, 2023 ApHC Territory 7 Leader in Open Aged Stallions. Výběr se povedl na výbornou! Asanté je spojením, geneticky barevně i čistotou testovaného 6 panelu naprostý chovatelský skvost, jedinečný unikát, jaký nemá v Evropě obdoby.

O Asanté matce Hatori najdete více zde. Snad jen ve stručnosti, je to vůdčí klisna s neuvěřitelnou povahou, velkým klidem, vhledem do duše, předáním moudra, a původem po legendárních Rusty Lil Dry Doc, Moccasin Chief, aj.

Asanté je mimořádným a nedocenitelným přínosem pro chov, nebo i díky povaze vynikající jako neohrožená parťačka do života. Je to zvídavá a komunikativní hříběcí holčička. Bude radost sledovat její vývoj a cestu každý den.

ASANTÉ

Asanté na prodej:

Hříbata od nás odchází vychovávána unikátním stádem s vůdčí klisnou, hřebcem, dalšími matkami, vrstevníky, ale neponechána zdivočení. Jsou zvyklá na člověka, doteky po celém těle, kopytní strouhání, veterinární ošetření, vodění na vodítku, respektování osobního prostoru člověka, ústupy, a to vše takovou formou, aby měli s lidmi kladný vztah a společnost dvounožců pro ně byla vítaným potěšením. Hříbata zůstávají hravými spokojenými „miminy“, která jsou podněcována k objevování novinek, zkoumání a aktivnímu životu i mimo domácí pastviny. Chodí na vycházky, jsou zvyklá pohybovat se terénu, umí se chovat slušně ke psům, dětem, cyklistům i autům. Nezapomeňte, dostanete mládě, a další vývoj závisí především na vás!!! Právě proto pro začátečníky, co si chtějí vychovat vlastního koníčka, nabízíme jako součást ceny lekci základů práce s hříbětem.

Cena Asanté: pouze na dotaz